Bu Blogda Ara

29 Ocak 2015 Perşembe

2015-2016 SEZONU SİYAH FORMA GÖRÜNTÜSÜ


Bu tip önceden paylaşımları başarılı olan sitelerden Footy Headlines sitesi 1-2 hafta öncesinde Galatasaray'ın önümüzdeki sezon formalarından biri olduğunu iddia ettiği bir forma görüntüsü paylaştı. Yukarıda çizimini gördüğünüz siyah formayı gelecek sezonun dış saha forması olarak duyurdular. Tabi ki bir resmiyeti yok ancak formayı incelediğimiz zaman ihtimali kuvvetlendiren detaylar mevcut.

Bu görüntü aslında geçen sene de ortaya çıkmıştı. Yaklaşık 1 sene önce, formalar hakkında bilgiler gelmeye başladığı zaman internette formanın bir kısmını gösteren bir fotoğraf dolaşıyordu. Fakat biz o sızıntı olduğu zaman, çıkacak formaların hangileri olduğunu bildiğimizden bu formanın ya fake, ya da 14-15 sezonu antrenman ürünlerinden biri olduğunu düşünmüştük, çok üzerinde durmamıştık.


Bu sene bir kez daha aynı görüntü ortaya çıkınca önce bir "acaba" dedik, her sene çıkan sahte görüntülerden biri mi diye düşündük ancak forma incelendiği zaman önümüzdeki sezon Nike'ın forma kalıplarına uygun olduğunu fark ettik. Forumdan Utkan çok güzel anlatmış detayları zaten, o yazıyı şuradan okuyabilirsiniz.

Utkan'ı özetleyecek olursak, formanın yanında bulunan kalın bantlar ve yaka tasarımı Nike'ın 2015-2016 sezonu kalıplarında olan özellikler, sırf bu ufak detaylara bakarak bile bu formanın önümüzdeki sezon için tasarlanmış formalardan biri olabileceğini söyleyebiliriz. Tabi ki herhangi bir kesinlik yok, sadece detaylar uyuşuyor.

Peki neden geçen sezondan beri fotoğraf piyasada. Bunun sebebi Nike'ın tasarımlara çok erken başlaması olabilir. Neredeyse 1,5 sezon önce o sezonun formaları tasarlanmaya başlanıyor, yani 2014 Mayıs aylarında ortaya çıkan bu görüntü, 15-16 formalarının tasarım aşamasının başından kalan bir görüntü olabilir.

Aynı site bir diğer formanın (3rd) açık kırmızı olabileceğini yazmış. Siyah detaylar içereceğini de eklemiş. Bir görüntü veya çizim yok ortada. Teyit alma durumumuz da olmadı. Bu sebeple bu bilgilere kesin gözüyle bakmamanızı rica ederiz.

3 yorum :

Yasin Yildirim dedi ki...

Yakadaki kirmizi serit de kol altlarindakilere uygun olarak yarisi sari yarisi kirmizi olsa daha guzel olur gibi geldi.

nebil dedi ki...

http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1660/117/original.jpg

Şöyle bir şey yapsalar tadından yenmez de...

hakan sonmez dedi ki...

formada 4 **** eksik :))

Copyright © 2010-2014 galatasarayformalari.com - Tüm Hakları Saklıdır